Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи мають право на якісь виплати родини полонених, якщо військовий був самотнім, тобто не мав ні дружини, ні дітей? Наприклад, батьки похилого віку, які повністю залежали від його доходів, але офіційно не були на утриманні? Чи можуть вони претендувати на щось, окрім стандартних похоронних виплат (які взагалі не до речі, поки людина жива)?