Реально, і це типова історія. Багато замовників думають, що 'трохи підігнути' – це п'ять хвилин роботи. Насправді будь-яка зміна тягне за собою перерахунок спряжень, допусків, посадок. Якщо креслення зроблені не за стандартами, то краще не правити їх по частинах, а віддати на повне доопрацювання професіоналам. Вони швидко приведуть усе до ладу, додадуть відсутні види, розрізи. І заодно зроблять 3Д модель, щоб візуально показати замовнику результат. Так менше правок потім.