Треба GPS трекер, щоб не глючив кожен день. Бо вже задовбався з цими зависаннями, польотами в 'Чілі' і тд.
Смотрите в сторону https://ibag.net.ua/. На наших двух машинах такие стоят. В Чили не летает.
Норм. Завтра один возьму на пробу. Спс